RUBICON

CENNÍK

CHCETE VIDIEŤ SVOJU BUDÚCNOSŤ ?


Neviete si predstaviť ako by mohol vyzerať Váš nový domček alebo kompletne prerobený bytík v realite? My Vám s tým radi pomôžeme!

Či už máte približnú predstavu alebo nemáte ani potuchy o vzhľade Vášho nového bývania, sme tu pre Vás! Neváhajte nás kontaktovať a my vám s radosťou vypracujeme

NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU úplne zDARma.


A nezabúdajte!

Kvalita nie je len o peniazoch, kde platí, čím drahší nábytok, tým kvalitnejší návrh. Kvalita návrhu spočíva v nájdení tých najefektívnejších riešení, ktoré budú šité na mieru práve vám a to mnoho krát môžu byť skutočne jednoduché a cenovo dostupné riešenia. A tie Vám koniec koncov môžu peniaze práve ušetriť. 

INTERIÉR

Balíček MINI


 • zameranie
 • dispozícia

od 8€ / m²

Balíček MINI je vhodný pre ľudí, ktorí majú záujem o kompletnú rekonštrukciu, nevedia sa však rozhodnúť akým spôsobom sa do nej pustiť, či si aktuálne dispozičné riešenie vylepšiť len drobnými zmenami alebo väčšími stavebnými zásahmi. Hľadajú spôsob, akým získať nové - efektívnejšie využitie priestoru.

Tento balíček zahŕňa zameranie skutkového stavu a výkres pôdorysného riešenia novej navrhovanej dispozície. V prípade potreby je možné vyhotovenie technických výkresov ako búrané a nové konštrukcie, či výkresy dotknutých profesií ako sú elektroinštalácie, kúrenie, voda, kanalizácia a podobne. Cena zahŕňa max. 2 alternatívne riešenia.


Doba dodania: od 2 týždňovBalíček ŠTANDARD


 • zameranie
 • dispozícia
 • vizualizácie
 • výkaz prvkov

od 28€ / m²

Balíček ŠTANDARD je vhodný pre ľudí, ktorí majú záujem o funkčný, ale aj dizajnovo do detailu premyslený interiér. Chcú si byť istí tým, že ich výsledný priestor bude vyzerať presne tak, ako si predstavovali, dokonca ešte lepšie!

Tento balíček zahŕňa zameranie skutkového stavu, dispozičný návrh a dizajnový návrh priestoru s jasne zadefinovaným farebno-materiálovým riešením vo forme fotorealistických vizualizácií. Ďalej zahŕňa aj zoznam základných zariaďovacích prvkov či svietidiel, ale aj náhľady na atypické nábytky na mieru so základnými rozmerovými kótami pre ďalšie naceňovanie, napr. pre stolára. Cena zahŕňa max. 2 alternatívne riešenia.


Doba dodania: od 4 týždňovBalíček PREMIUM


 • zameranie
 • dispozícia
 • vizualizácie
 • výkresová dokumentácia
 • výkaz prvkov

od 40€ / m²

Balíček PREMIUM je rozšírenou verziou balíčku štandard, ktorá je doplnená o výkresy všetkých dotknutých profesií ako sú elektroinštalácie, kúrenie, voda, kanalizácia a podobne. Tak isto sú súčasťou aj detailné výkresy všetkých atypických nábytkov na mieru, kladačských plánov a kompletný zoznam všetkých zariaďovacích prvkov aj s ich približnou cenovou kalkuláciou.

Ide teda o kompletný projekt, ktorý je vhodný na pomerne presné vyčíslenie výslednej ceny celkovej realizácie, ale aj pre jej efektívny a bezproblémový priebeh. Taktiež je vhodný pre ľudí, ktorí chcú byť odbremenení od komunikácie s dodávateľmi ohľadne cenových ponúk či vzorkovania, chcú dostať podrobný zoznam prvkov, ktoré stačí kúpiť a hotovo! Cena zahŕňa max. 2 alternatívne riešenia.


Doba dodania: od 6 týždňovRealizácia NA KĽÚČ


dohodou

Áno, robíme aj realizácie na kľúč. Cena sa určuje z pravidla až po návrhu interiéru a závisí od zložitosti projektu. Pri realizácii na kľúč zabezpečujeme harmonogram prác, výber dodávateľov, koordináciu remeselníkov a odborný dohľad. V prípade nečakaných zmien aj nevyhnutné úpravy projektu počas realizácie. 

ARCHITEKTÚRA

Architektonická štúdia


od 10€ / m²

Výsledkom štúdie je elaborát, ktorý obsahuje pôdorysné riešenie objektu a jeho vizualizácie s okolitým exteriérom. Cena sa môže mierne líšiť podľa náročnosti, napríklad ak ide o rekonštrukciu, a zahŕňa max. dve alternatívne riešenia. Pre pustenie sa do práce na projekte je potrebné geodetické zameranie (výškopis, polohopis) so zakreslením inžinierskych sietí a susedných budov.


Doba dodania: cca 4 týždneProjekt pre územné a stavebné povolenie

 

od 25€ / m²

Projekt pozostáva z projektovej dokumentácie potrebnej pre získanie územného rozhodnutia alebo stavebného povolenia zo strany stavebného úradu. Cena obsahuje projekt architektúry a projekty potrebných profesii. Cena neobsahuje výkaz výmer, vybavovanie úradných povolení a inžiniersku činnosť.


Doba dodania: cca 8 týždňovRealizačný projekt


od 40€ / m²

Realizačný projekt obsahuje podrobnú projektovú dokumentáciu, na základe ktorej je možné vytvoriť rozpočet na stavbu a taktiež ju aj zrealizovať. Pokiaľ máte záujem o interiér od nás, je vhodné robiť realizačný projekt stavby až po projekte interiéru.


Doba dodania: cca 12 týždňovRealizácia na kľúč

dohodou

Pri realizácii na kľúč zabezpečíme harmonogram výstavby, výber dodávateľov, koordináciu remeselníkov a odborný dohľad v cene realizácie. Služba obsahuje aj nevyhnutné úpravy projektu počas realizácie. Váš dom budú realizovať naši overení dodávatelia a remeselníci, takže o výsledok sa nemusíte obávať. 

OSTATNÉ

Autorský dozor

15€ / hod

Autorský dozor počas realizácie účtujeme na základe času stráveného na stavbe. Odborné poradenstvo

15€ / hod

Ak ste sa pustili do realizácie či prerábky na vlastnú päsť a nie ste si istí, či idete tým správny smerom, ponúkame taktiež odborné poradenstvo. 

ZAUJALI VÁS NAŠE SLUŽBY?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.