RUBICON

RODINNÉ CENTRUM MMPP

Návrh rodinného centra v bytovom komplexe MAMAPAPA v bratislavskej Dúbravke je veľmi  veľkorysý aj nápadom, ale aj priestorom. Na rozdiel od zvyšku Európy, na Slovensku ešte vôbec nie je štandardom, aby sa v rámci bytového domu nachádzali nejaké spoločné priestory pre rodiny s deťmi a už vôbec nie s takouto veľkou výmerou.

Projekt MAMAPAPA od architektov Šebo Lichý je jedinečným projektom určeným pre mladé začínajúce rodiny a rodinné centrum v rámci budovy je obrovskou pridanou hodnotou a lákadlom široko ďaleko. 

Nejde len o detský kútik, ide o priestor, kde si nájde svoje naozaj každý. Mamičky si tu môžu sadnúť na kávičku, porozprávať sa so susedkami a jedným očkom dávať pozor na svoje ratolesti. Ockovia si tu môžu zahrať šípky, biliard či stolný futbal, kým sa ich deti šantia na rampe, lezeckom labyrinte alebo pozerajú rozprávky na veľkoformátovom plátne spustenom zo stropu. 

NÁZOV

Rodinné centrum MMPP

LOKALITA

Nejedlého _ Bratislava

DRUH PROJEKTU

parter v novostavbe

STUPEŇ PROJEKTU

interiérová štúdia

OBDOBIE

2019

SPOLUPRÁCA

ASL _ BA

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.