RUBICON

RECEPCIA ISDD

Pri návrhu vstupných priestorov s recepciou ISDD bolo hlavnou požiadavkou riešiť interiér tak, aby priamo vo vstupe vzniklo veľa úložného priestoru. Nakoľko priestor ako taký je obklopený mnohými kanceláriami, ktoré sú od vstupu a recepcie oddelené sklenými priečkami, nebola to úplne ľahká úloha. 

Úložný priestor formou skríň sme sa snažili umiestniť pri voľných stenách, ktoré by inak zostali nevyužité. Skrine sú na celú výšku a šírku steny, preto je možné, že by ste si na prvý pohľad ani nevšimli, že sa jedná o úložný priestor a nie je to len drevený obklad. 

Rovnako sme chceli vytvoriť úložný priestor aj v priestore, avšak potrebovali sme ponechať vzdušnosť a priestrannosť, preto sme navrhli regálový systém s kombináciou plných skriniek a otvorených políc. Otvorené police sú doplnené o množstvo zelene, čo pôsobí zjemňujúco a príjemne.

NÁZOV

Recepcia ISDD

LOKALITA

Bratislava

DRUH PROJEKTU

kancelárske priestory v novostavbe

STUPEŇ PROJEKTU

interiérová štúdia

OBDOBIE

2017

SPOLUPRÁCA

ASL _ BA

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.