RUBICON

ZELENÉ DVORY 503

Návrh interiéru 2-izbového bytu v bytovom komplexu Zelené Dvory v Nitre je určený pre mladý pár, ktorý si zariaďuje svoj prvý spoločný domov. Dizajn uprednostňujú monochromatický v kombinácii s prírodným drevom, preto sa v našom návrhu nachádza len veľmi málo farieb: akcentujúcich doplnkov.

Vo vstupnej chodbe, ktorá je v rámci bytu najtmavším miesto, sme použili veľké zrkadlá na presvetlenie a pocit väčšieho priestoru. Obývacia izba je zariadená v svetlých tónoch, k čomu sme sa rozhodli použiť tmavosivú dekoratívnu stierku na stenu kvôli kontrastu. Kuchyňa je navrhovaná presne v tej istej farebnej škále - biela, tmavosivá, drevo. V spálni sme sa rozhodli pre zaujímavosť vo forme presklenej priečky s matným sklom medzi spálňou a priestormi kúpeľne a šatníka. Je to skvelý spôsob ako priviesť svetlo tam, kde nie je žiadne okno a zároveň sme vôbec neubrali z pocitu súkromia. 

NÁZOV

Zelené dvory 503

LOKALITA

Hornostavská _ Nitra

DRUH PROJEKTU

byt v novostavbe

STUPEŇ PROJEKTU

projekt interiéru

OBDOBIE

2019

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.