RUBICON

ZÁHRADNÝ DOMČEK CZ1

Návrh interiéru záhradného domčeka alias cigarovej miestnosti je rekonštrukcia staršieho objektu, ktorý bol pred tým využívaný ako sklad záhradného nábytku a náradia. 

Fasádu sme otvorili veľkými presklenými plochami pre priamy kontakt s exteriérom záhrady, čím sme do interiéru dostali oveľa viac svetla - čo pri takomto type priestoru považujeme za veľmi dôležité. Kvôli dostatku svetla v interiéri sme si tak mohli dovoliť použitie tmavších materiálov, ktoré by viac korešpondovali s večerným / temnejším režimom používania - ako oddychová miestnosť pre milovníkov pravých kubánskych cigár. 

V centrálnej časti sme umiestnili pohodlné kresielkové sedenie pre max. 3 osoby a pre zvýšenie komfortu nesmie chýbať ani mini kuchynka s kávovarom a menším úložným priestorom. V objekte samozrejme nemôže chýbať ani hygienické zázemie s pohotovostnou toaletou a sprchou. 

NÁZOV

Záhradný domček CZ1

LOKALITA

Šamorín

DRUH PROJEKTU

rekonštrukcia altánku

STUPEŇ PROJEKTU

interiérová štúdia

OBDOBIE

2020

SPOLUPRÁCA

Concept Arch _ NR

PÁČI SA VÁM NAŠA PRÁCA?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.