RUBICON

CENNÍK - INTERIÉR


Zameranie priestoru


Ešte pred návrhom samotného interiéru je potrebné priestor najprv zamerať a následne zakresliť skutkový stav. Ak máte k dispozícii výkresy riešeného priestoru, dispozíciu a návrh interiéru je možné vyhotoviť aj bez zamerania. Avšak pre realizačný projekt s podrobným výkazom výmer je zameranie nevyhnutné.

Doba dodania: cca 1 týždeň


od 3€ / m²

Dispozičné riešenie


Účelom dispozície je snaha o čo najefektívnejšie využitie priestoru a jej výsledkom je pôdorys so základnými rozmermi a so zakreslením všetkého zariadenia. Cena zahŕňa max. dve alternatívne riešenia.

Doba dodania: cca 1 týždeň


od 3€ / m²

Návrh interiéru


Cieľom návrhu interiéru je snaha o porozumenie a splnenie individuálnych požiadaviek klienta na dizajn, funkčnosť a cenový rozpočet. Výsledkom je štúdia vo forme vizualizácií s jasne zadefinovanými farebno-materiálovými riešeniami a zariaďovacími prvkami. Zo štúdie vieme odhadnúť približnú cenu a dĺžku trvania realizácie. Cena zahŕňa max. dve alternatívne riešenia. 

Doba dodania: cca 4 týždne


od 20€ / m²

Kompletný projekt


Ide o návrh rozpracovaný do takých detailov, aby bolo možné získať cenovú ponuku výslednej realizácie. Projekt obsahuje výkresy dispozičných stavebných úprav, výkresy podláh, stien a stropov, výkresy elektroinštalácií, zdravotechnických inštalácii vody, kanalizácie a podobne. Súčasťou dokumentácie sú taktiež výkresy atypických nábytkov na mieru. Pri interiéroch so špeciálnymi požiadavkami na technológie, napr. rekuperácia, chladenie, inteligentná elektroinštalácia, môžu byť potrebné samostatné projekty profesistov a ich vzájomná koordinácia. V tomto prípade sa cena rieši individuálne. 

Doba dodania: cca 4 týždne


od 20€ / m²

Cenová ponuka realizácie


Posledným krokom pred objednávkou realizácie je zoznam interiérových prvkov a špecifikácia materiálov, ktorá obsahuje ceny a doby dodania. Cenová ponuka realizácie na kľúč obsahuje aj predbežný harmonogram.

Doba dodania: cca 1 týždeň 


od 4€ / m²

Realizácia na kľúč


Pri realizácii na kľúč zabezpečíme harmonogram prác, výber firiem, koordináciu remeselníkov a odborný dohľad v cene realizácie. Služba obsahuje aj nevyhnutné úpravy projektu počas realizácie. Váš interiér budú realizovať naši overení remeselníci a firmy, takže o výsledok sa nemusíte obávať.


od 30€ / m²

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?

Máte záujem o návrh či dokonca realizáciu? Budeme veľmi radi ak nás kontaktujete, porozprávame sa o vašich predstavách a na základe toho vám vypracujeme NEZÁVÄZNÚ cenovú ponuku.